Dodany: 2018-01-30 15:01:05
 

Firma od początku

Bardzo ważnym aspektem przedsiębiorczości jest tworzenie firm i zakładanie spółek. Wrocław to miejsce, w którym wiele różnych firm pracuje z bardzo różnymi profilami biznesowymi. Polskie regulacje oferują różne rodzaje spółek.

Możemy założyć spółkę jawną lub cywilną, spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, otwartą spółkę handlową, spółkę akcyjną i inne. Każdy z nich podlega różnym normom prawnym, a każdy z nich ma inne prawa i obowiązki. Jeśli sami nie umiemy się odnaleźć wśród różnych rodzajów firm, skierujmy się do profesjonalnego biura pomocy. Najlepiej zacząć od takiej, której domeną jest zakładanie spółek. Wrocław oferuje usługi wielu takich kancelarii prawnych. Nasza rola będzie ograniczona wyłącznie do określenia głównych celów firmy i krótkiej wizyty u notariusza w celu przedstawienia odpowiednich podpisów w dokumentach.

Resztę robi wykwalifikowana kancelaria. Eksperci nauczą nas także, jak powinniśmy dysponować kapitałem startowym, ilu członków zarządu jest potrzebnych, powie kiedy potrzebny jest komitet nadzorujący i komitet audytu.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Firma od początku
Nick: